رسانه تصویریمعرفی برند

درخشش الکتریک بین الملل

معرفی شرکت درخشش الکتریک بین الملل

معرفی درخشش الکتریک بین الملل

مرجع تجهیزات تست و اندازه گیری و اتوماسیون صنعتی در بازار برق صنعتی ایران درخشش الکتریک بین الملل، دارای بیش از 50 سال سابقه و تجربه در صنعت برق و تامین و توزیع تجهیزات برق صنعتی ، اتوماسیون و ابزار دقیق اندازه گیری می باشد. امروز با بهره گیری از کارشناسان متخصص و نیروی جوان با پشتیبانی ، مشاوره و آموزش در پی توسعه ی رابط کاربری دستگاه ها و تعامل بیشتر با مصرف کننده و نیروی متخصص قدم برداشته.
شما نیز می توانید برای خرید و پشتیبانی محصولات با مجموعه درخشش از راه های ارتباطی تماس بگیرید.

شرکت درخشش الکتریک بین الملل در تاریخ 16 آذر ماه سال 1394 به طور رسمی شروع به فعالیت کرد. این مجموعه با هدف پیشبرد واردات و امور بازرگانی ، فروش تخصصی محصولات و تجهیزات اندازه گیری و برق صنعتی ، بالا بردن سطح علمی و آموزشی و نحوه استفاده و همچنین مشاوره مشتریان قبل از خرید و پشتیبانی کیفی از محصولات به مسیر خود ادامه داد .

این شرکت با بهره گیری از نیروی جوان و متخصص در حوزه های مختلف سعی دارد تا میزان رضایت و تامین بازار را بیش از پیش پیشبینی و بدست مشتریان برساند .

برچسب ها
نمایش بیشتر

Derakhsheshco

درخشش الکتریک بین الملل مرجع پخش و توزیع تجهیزات تست و اندازه گیری ابزار دقیق، تجهیزات برق صنعتی و اتوماسیون آماده خدمت رسانی به مشتریان و هموطنان عزیز خود می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن